ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

تبلیغات شما تبلیغات شما تبلیغات شما تبلیغات شما تبلیغات همراه رایانه
+ ارسال موضوع جدید
صفحه 8 از 8 نخست ... 678
نمایش نتایج: از 71 به 77 از 77
    Kiavash
    User
    کاربر سایت
    355
    2,531
    Sony-Xperia-U Android 6.0

تاپیک فروش مپ های Clash Of Clans و Bomb Beach

تاپیک فروش مپ های Clash Of Clans و Bomb Beach :

سلام و خسته نباشید . به دلیل این که در بخش بازارچه شلوغی و هرجو و مرج به وجود اومده بود مجبور شدم شخصا اقدام به ساخت این تاپیک کنم که این
    بی نظمی از بین بره ، شما میتونید مپ های خودتون و قرار بدید و افراد نگاه کنن و خریداری کنن.

قوانین تاپیک فروش مپ های Clash Of Clans و Bomb Beach :

لطفا برای فروش مپ های خود فقط یه موضوع ایجاد کنید ، افرادی که خریدار هستند لطفا سره قیمت چک و چونه نزنن.(فقط با اطلاعات فرد تماس بگیرید)

هیچ مسئولتی در مورد فروش مپ ها برعهده ی فارسروید نیست.

افراد فروشنده لطفا ، نام و نام خانوادگی فرد فروشنده،تاریخ مپ(حال حاظر ) ، تلفن تماس ( در صورت داشتن دوتا قرار بدید ) ، لول و ذکر کنید ، جامعه های مجازی که حظور دادید ( واتس اپ و...) و ذکر کنید.

لطفا حدود 4 اسکرین شات درمورد مپ ، لول نیرو ها ، شکل اصلی مپ ، و بخش سازه نیرو و ..... قرار بدید.

افرادی که موارد زیر و انجام ندن موضوعششون پاک میشه.

لطفا وقتی که موضوع جدید میزنید لول و لول تون هال خودتون و قرار بدید.

شما میتونید به سایت
    مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید
    جهت فروش مپ خود هم مراجعه کنید.(این سایت برای فروش خودش یه بیآنه میگیره)

فقط مپ های Clash Of Clans و Bomb Beach قرار میگیره.(به دلیل خرید و فروش زیاد)

شما میتونید برای فروش برنامه و بازی هایی که یوزر دارید به بخش
    مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

موفق باشید
    ویرایش توسط Kiavash : 2015/01/12 در ساعت 07:16
  2. تبلیغات شما تبلیغات شما
  3. 15
    di3connect
    User
    کاربر سایت
    15
    0
    Sony-Xperia-Z1 Android 5.1
    Clash lvl 150
    Price:580000
    Call : 09336397584
    alireza043
    User
    کاربر سایت
    0
    0
    Galaxy-Grand-I9082 Android 4.4.4
    فروش اکانت کلش لول 107 که رویال 8 هم داره با هم 60 هزار تومن

09130431026 واتساپ

dk_alireza تلگرام
    SPIRIT
    Selected User
    کاربر منتخب
    362
    326
    Huawei-Ascend-P6 Android 6.0
    سلام
    اکانت لول 84
    قیمت توافقی
    فروش فوری
    کسی خواست بیاد تلگرام @
    اسپویلر: نمایش

اسپویلر: نمایش
    haji takpar
    User
    کاربر سایت
    1
    0
    Hauwei-Ascend-G510-U8951 Android 5.0.1
    سلام من خریدارم کلش هستم تاون هشت باشه لول 80+ دیوارا هم هشت و هفت باشه سربازاشم خوب باشه
    قیمتی که میدم 200 تومنه
    Saboon
    User
    کاربر سایت
    0
    0
    Samsung-Galaxy-Tab-7.7 Android 4.4.2
    Haji.takpar سلام، تاون هال 9، لول 107 با همین قیمتی که گفتید می#فروشم. در صورت توافق به من اطلاع دهید. آیدی تلگرام : saboon2@

ویرایش توسط Saboon : 2016/11/17 در ساعت 17:48
    hamed2000
    User
    کاربر سایت
    45
    6
    Galaxy-Ace-Dous-S6802 Android 4.0.1
    فروش اکانت بوم بیچ با قیمت فوق العاده

سلام خدمت دوستان
    قبل از این برای کسانی که نمیدونن بوم بیچ چی هست بگم که یکی از بازی های شرکت سوپرسل هست که خالق بازی کلش اف کلنز هست. و این بازی نسبت به بازی کلش اف کلنز دارای محبوبیت کمتری هست اما کسانی که این بازی رو شروع کرده اند و هم کلش اف کلنز اگر ازشان بپرسید الان این بازی رو خیلی بهتر از کلش میدونند.
    خب بنده خیلی وفته دارم بازی میکنم و الان لول 49 هست بازی 65 تا لول بیشتر نداره یعنی اخرین لول 65 هست و خب لول 49 خیلی بالا هست و یک سال و خورده ای زمان برده.
    دلیل فروشم فقط نیاز شدید هست وگرنه اصلا نمیفروختم. بقیه جزئیات داخل عکس معلومه لول خونه اصلی هم 17 هست که باید کم کم 18 بشه.
    قیمت مقطوع با تخفیف و همه چی 100 تومان هست و لطفا دیگه چونه نزنین چون از این کمتر اصلا نمیشه
    از طریق تلگرام میتونید در ارتباط باشید: 09394806982

hamed2000
    User
    کاربر سایت
    45
    6
    Galaxy-Ace-Dous-S6802 Android 4.0.1
    سلام دوستان عزیز اکانت بالا رو به قیمت 60 تومان تا یک هفته آینده هر کی خواست تقدیم میشه.
صفحه 8 از 8 نخست ... 678
نمایش نتایج: از 71 به 77 از 77

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

1.فالوور 10k 1394/11/20 14.لول ahmad97 beach bomb bomb beach cigarette57 clans clash cocsell.ir erfan_ktm http://s6.picofile.com/file/8218274142/screenshot_2015_10_20_18_55_11.png http://sell-clash.blogfa.com http://www.up.farsroid.com/uploads/s lvl117 telegram فقط فقط170هزار فوق فول فالور فرماندهی فروش فروش clash of clans فروش فوق العاده اکانت کلش لول95 فروش مپ های bomb beach فروش مپ های clash of clans فروش اکانت کلش، قیمت قیمتتوافقیblushsmiley قیمتشو قابلیت قربان كلن كلش كنيد لول لولم لایک لابراتوار لازمم لطفا م مهم مورد ميشه میکنم میخوام میدم میدمش میرسد میشه مپ مپ های bomb beach مپ های clash of clans مجسمه محمد محیط مرکز مشاهده مشتری معتبر نمیشه چند چهار چونه نیا نام نخواید نداره نظر نظرتون هفت هم همگی هال های هر هزار هستم هستن و و... واتس واتساپ وبلاگ یه یک کلنز کلش کلش ، اینستاگرام کلش آف کلنز کمتر کنم که کوکسل کی.کلی کاملا کارت کدوم کشتی گرفتن ۱۴ ۱۶ ۱۷ ۲۰ ۴۵ ۶ پنجاه پول پی پیام پیامک پایین پس پست whatsapp www.telegram.me/shamsollahk آف آیدی آپدیت اف اكانت الا العاده ام انتقال انجام ای این اینا اینستاگرام ایدی اکانت اکانت clash of clans اگه اپ ادیب ادد ارزون ارزش اس اطلاعات بفروش بوم بود بین بیشتر با بالای باید بازی ببیند بخواین بخرید بدم بدید بره براي براتون بزنم؟؟ بزنی بزنید بزنگید بزار بشم بعد تلگرام تلگرامتون تماس تومن تومنه؟ تومان تون توی توافقی توسط تا8 تاچ تاپیک تعویض تغیر جنگی جنگیفکر جواب جزییات خواستید خدمتم خدمتتونم خدایی خروس خريداريد خرید خرید اکانت کلش دقیق دوستان ديدن دی داده دارم داره دست رو راحت زنگ زیاد سلام سی سايت سایت ساز ساعت سرچ سریع سریعا سربازا شماره شیش شده صحبت ظهر عوض عکس عکسشم

نمایش برچسب‌ها