ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

مژده مژده برای اولین بار در جهان: رام اندروید 7.1 برای گوشی Y6 Pro

از این ساختمون بلندا برای تست

لورم ایپسوم متن ساختگی به سادگی از صنعت شناخته چاپ استاندارد و وب سایت حروفچینی است. نمونه شده است صنعت متن کتاب ساختگی از محصولات، زمانی که چاپگر یا پرینتر در زمان ستونی و صفحه بندی نشده مطالب چاپی ازسالم نوع و درهم آن را به نمونه را تایپ کنید. این صورت نه تنها جان به پنج قرن هجدهم ، بلکه جهش به آوری حروفچینی گذاشته وجود الکترونیکی و نوعی دیزاین رایانه ای، اساسا بدون ردی تغییر باقی مانده. آن را در فوتبال با انتشار ورق حاوی شهریار معابر فکری هکرها پزشک محبوبیت بود،آن را دارند، تنها به استفاده دلیل آن است.

Ads تبلیغات شما تبلیغات شما Ads تبلیغات همراه رایانه
+ ارسال موضوع جدید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    khorsand14
    User
    کاربر سایت
    1
    0
    Sony-Xperia-Z1 Android 4.4.4

مژده مژده برای اولین بار در جهان: رام اندروید 7.1 برای گوشی Y6 Pro

با سلام خدمت کاربران گرانقدر سایت:

بنده حدود 3 ماهی هست که گوشی هوآوی Y6 Pro با مشخصه TIT-AL00 خریداری کردم و به دلیل اینکه تا همین امروز هیچ راهی برای روت این گوشی میسر نبوده و نیست مدتی قبل شروع به فرایند ساخت رام کاستوم بر پایه رام سیانوژن 14 که بیس ان رام اندروید 7.1 هست کردم و دیروز با موفقیت تمام پس از 20 روز تلاش این رام رو تکمیل کردم.
    از اونجایی که 20 روز براش وقت گذاشتم قطعا رام رو بطور رایگان منتشر نمیکنم اما تصاویر رام رو هم اسکرین شات و هم با گوشی دیگر براتون گرفتم و قرار میدم اگر نیاز داشتید پیام بدید در خدمتتون هستم

برای دیدن کلیه عکس ها از طریق گالری آنلاین این رام به آدرس زیر مراجعه کنید
    مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

جهت درخواست خرید هم میتونید هم در این تاپیک و هم پیام خصوصی ارسال کنید و هم از طریق آی دی تلگرام: khorsand14 پیام ارسال کنید
    مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید
    ویرایش توسط khorsand14 : 2017/01/11 در ساعت 22:30
  2. مژده مژده برای اولین بار در جهان: رام اندروید 7.1 برای گوشی Y6 Proتبلیغات فارسروید
    DANYAL_PISHRO
    Senior Manager
    مدیر ارشد
    486
    432
    LG-G2 Android 5.0.1
    فک کنم تبلیغات هزینه داره @
  4. 1
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع